środa, 5 grudnia 2012

Julia Jarmulska w „Musli Magazine” i u nas!


fot. Julia Jarmulska

Zapraszamy Was do galerii „Musli Magazine”! Tym razem u naszego patrona medialnego fantastyczne zdjęcia Julii Jarmulskiej, która będzie gościem dyskusji Moda jako sztuka użytkowa oraz zadba o piękny makijaż naszych modelek, podczas pokazu Sadowska Fashion!

Julia jest absolwentką Wydziału Sztuk Pięknych na UMK w Toruniu (kierunki: Media Rysunkowe oraz Intermedia i Multimedia). Specjalizuje się w fotografii mody i fotografii reklamowej. Choć uwielbia pracę zespołową, to niezbyt często współpracuje z większą ekipą, gdyż niemal przed każdą sesją fotograficzną osobiście wciela się w rolę wizażysty, stylisty i fryzjera. Swoje wszechstronne zdolności doskonale wykorzystuje i łączy podczas pracy nad daną sesją zdjęciową, dlatego jej prace są tak pieczołowicie dopracowane na każdej płaszczyźnie. Uwielbia  twórczość Stanisława Wyspiańskiego, Alexandra McQuenna i Karla Lagerfelda za ich wszechstronny geniusz oraz niesamowitą i ponadczasową kreatywność. Ceni i podziwia ikony fotografii, takie jak: Guy Bourdin, Helmut Newton, Richard Avedon, Eugenio Recuenco czy David LaChapelle.
Od kilku lat współpracuje z agencją modelingową OMmodel, magazynami, licznymi firmami, projektantami, klientelą prywatną oraz publicznymi osobistościami. Ostatnio z aktorką Romą Gąsiorowską-Żurawską w ramach jej pokazu, który stanowił punkt kulminacyjny 3. Festiwalu Filmowego PRZEJRZEĆ: Moda i Film, gdzie wcieliła się w role fotografa reportażowego i wizażystki przygotowującej modelki na wybieg.

Więcej zdjęć Julii Jarmulskiej w grudniowym numerze „Musli Magazine” - http://issuu.com/muslimagazine/docs/musli_grudzien_2012_issuu. Polecamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz