wtorek, 20 listopada 2012

Moda jako sztuka użytkowa


Cztery niezwykłe kobiety opowiedzą o świecie mody!


Pokaz mody kolekcji Sadowska Fashion w festiwalowy poniedziałek zwieńczy niezwykłe spotkanie! Po pokazie zapraszamy na dyskusję Moda jako sztuka użytkowa! Do rozmowy zaprosiliśmy cztery niezwykłe kobiety. Oto ich sylwetki:

Maria Sadowska – wokalistka, reżyserka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna, a od niedawna także projektantka, autorka kolekcji sportowych bluz wykonanych z oryginalnych góralskich chust Sadowska Fashion.

Anna Deperas-Lipińska – właścicielka firmy Style&Beauty, stylistka i pasjonatka mody, mgr filozofii, absolwentka gdańskiej Szkoły Stylizacji i Wizażu, uczy świadomości kolorystycznej, wskazuje proporcje i odkrywa zalety. Pokazuje, jak za pomocą kilku zasad kreować swój wizerunek w sposób spójny, ponadczasowy, ale ciągle niebanalny.

Julia Jarmulska – absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika na kierunkach: Media Rysunkowe oraz Intermedia i Multimedia. Specjalizuje się w fotografii mody i fotografii reklamowej. Podczas sesji sama często wciela się w role wizażystki, stylistki i fryzjerki. Kocha świat mody!

Katarzyna Pawłowska – blogerka modowa, mama, która próbuje zaszczepić modową „chemię” swojej 21-miesięcznej córeczce Klaudii. Wraz z zespołem redakcyjnym prowadzi „ENERGY Magazyn” marki Bella. Jej dewiza: Moda jest po to, aby się nią bawić!

Moda jako sztuka użytkowa
10 grudnia 2012 (poniedziałek) / OD NOWA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz